Hizmetlerimiz

1996'dan beri Maslak'ta hizmet veren Volvo Yetkili Servisi Evo, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi.VOLVO

Evo Otomobilcilik olarak 1996 yılından beri yetkili Volvo servisi olarak hizmet vermekteyiz. Volvo eğitimli ve sertifikalı elemanlarımız ile araçlarınızın bakımınımükemmel şekilde yapmaktayız. Volvo onaylı boya ve kaporta hizmetimiz ile aracınızın ilk günkü  görünümünü korumaktayız.Türkiye'de ilk defa uygulanmaya başlanan One Hour Stop projemiz hizmetizde.artık sizlere daha hızlı hizmet sunabileceğiz.

Evo-Bodrum şubemiz 2013 Mayıs ayı itibarıyla yılın oniki ayı siz Volvo severlerin hizmetinde.MAZDA

Güleryüzlü ve eğitimli personelimizle sizlere en uygun aracı seçmenize yardımcı olmakta, satış ekibimizle Mazda sahibi olmanız için elimizden gelen herşeyimükemmel şekilde yerine getirmekteyiz.Mazda araçlarınıza servis hizmeti vermek için açtığımız yetkili servisimizde araçlarınızın bakım, onarım, boya vekaporta ihtiyaçlarını karşılamaktayız.BMW

1996 yılında faaliyetlerine baslayan EVO Otomobilcilik, hiçbir zaman taviz vermediği koşulsuz müsteri mutluluğu ve kalite anlayışı ile yıllar içinde büyümüştür. Servis konusundaki deneyim ve birikimi ile 2016 Mayıs ayından itibaren Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 

Bu gün gelinen noktada müşterilerinin yüksek beklentilerine en iyi şekilde hizmet verebilecek kapasitededir. Eğitimli, deneyimli ve güleryüzlü personelimiz ile sizlere hakettiginiz üstün hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız.